Czyszczenie i renowacja podłóg z tworzyw sztucznych

Zadzwoń 509 110 979

Oferta

Czyszczenie, polimeryzacja i akrylowanie podłóg PCV

Pragniesz odnowić blask swoich podłóg PCV? Szukasz niezawodnej firmy, która zapewni kompleksową pielęgnację i przywróci im dawny splendor? Poznaj usługi oferowane przez „Upaprane” – specjalistów w dziedzinie czyszczenia, polimeryzacji i akrylowania podłóg PCV.

Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z niezbędności odpowiedniej pielęgnacji podłóg, które narażone są na codzienne użytkowanie i narażone na ścieranie. Dlatego stworzyliśmy usługę, która zapewnia kompleksowe oczyszczenie, wzmocnienie oraz zabezpieczenie podłóg PCV.

Nasz wykwalifikowany zespół posiada wiedzę i doświadczenie potrzebne do profesjonalnego przeprowadzenia tych procesów. Czyszczenie to nie tylko usunięcie widocznych zabrudzeń, ale również pozbycie się trudno dostępnych zanieczyszczeń, które gromadzą się w głębszych warstwach podłogi. Dzięki naszym zaawansowanym technikom czyszczenia, podłogi odzyskują świeżość i blask.

Kolejnym etapem jest polimeryzacja, która ma na celu wzmocnienie powierzchni podłogi i zwiększenie jej odporności na ścieranie. Nasze unikalne metody i wysokiej jakości środki polimeryzacyjne sprawią, że Twoje podłogi będą lśnić i prezentować się jak nowe.

Na zakończenie, przeprowadzamy akrylowanie, które dodatkowo zabezpiecza podłogę PCV przed uszkodzeniami i utratą koloru. Dzięki tej specjalistycznej procedurze, podłogi zachowują swoje piękno na dłużej.

Zaufaj profesjonalizmowi i doświadczeniu „Upaprane” w zakresie czyszczenia, polimeryzacji i akrylowania podłóg PCV. Daj swoim podłogom nowe życie i ciesz się ich nieskazitelnym wyglądem przez długie lata.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na bezpłatną wycenę i skorzystać z naszych wysokiej jakości usług. Przywróć blask swoim podłogom!

Jestem bardzo zadowolony z usługi chociaż stary samochód to teraz wygląda jak nowy a był bardzo brudny bo jest używany do celów przemysłowych jak najbardziej polecam firmę no i pranie u mnie na miejscu na parkingu duża zaleta dojeżdżają

– Piotr Machajewski

Bardzo dobry kontakt, szybka wycena, dogodny termin realizacji, a przede wszystkim profesjonalnie ( sprawnie, czysto i dokladnie) wykonana usługa prania tapicerek. Wstepnie rozmawialismy, ze plamy z kanapy moga sie nie doprac, ale udalo sie i kanapa stanowczo wyglada jak nowa:)) Polecam !

– Marta Górska

Galeria

Nasi klienci

Cennik

Cennik usług

Nasze usługi są na najwyższym poziomie przy zachowaniu atrakcyjnych stawek. Dodatkowo często oferujemy upusty uzależnione od danego zlecenia. Zadzwoń a w czasie rozmowy podamy dokładną cenę!

Szanowni Państwo,
ukryliśmy standardowy cennik ponieważ TRWA WAKACYJNA PROMOCJA CENOWA. Do 31.08.2023 roku wyceniamy na specjalnych warunkach wszystkie nasze usługi. Wystarczy w rozmowie telefonicznej (odbieramy codziennie w godzinach 8:00 – 20:00) podać co konkretnie wymaga czyszczenia a my od razu wyceniamy usługę na specjalnych warunkach.

Zadzwoń i przekonaj się, jak atrakcyjne ceny jesteśmy w stanie zaoferować.

^

Usługa wyceniania indywidualnie

Zadzwoń do nas.

Telefon

509 110 979

Obszar w którym działamy

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański

Zobacz naszą ofertę