Czyszczenie i renowacja podłóg z tworzyw sztucznych

Zadzwoń 509 110 979

Polityka w czasie COVID-19

Dla bezpieczeństwa naszych klientów i swojego, wprowadziliśmy szereg procedur bezpieczeństwa. Usługi w domu klienta są wykonywane przy zachowaniu wszystkich obostrzeń aktualnie panujących na terenie powiatów Gdańsk, Gdynia i Sopot. Z każdym klientem możemy ustalić indywidualne środki bezpieczeństwa. Dodatkowo, wprowadziliśmy usługę prania dywanów w naszej profesjonalnej pralni – możemy więc odebrać dywan bezkontaktowo i oddać go w pełni zdezynfekowany termicznie i chemicznie.

Oferta

Czyszczenie, polimeryzacja i akrylowanie podłóg PCV

Podłogi z tworzyw sztucznych wymagają nie tylko czyszczenia ale też zabezpieczenia (konserwacji). Akrylowanie to zabezpieczenia powierzchni warstwą polimerową która chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi oraz polepsza walory estetyczne.

Jestem bardzo zadowolony z usługi chociaż stary samochód to teraz wygląda jak nowy a był bardzo brudny bo jest używany do celów przemysłowych jak najbardziej polecam firmę no i pranie u mnie na miejscu na parkingu duża zaleta dojeżdżają

– Piotr Machajewski

Bardzo dobry kontakt, szybka wycena, dogodny termin realizacji, a przede wszystkim profesjonalnie ( sprawnie, czysto i dokladnie) wykonana usługa prania tapicerek. Wstepnie rozmawialismy, ze plamy z kanapy moga sie nie doprac, ale udalo sie i kanapa stanowczo wyglada jak nowa:)) Polecam !

– Marta Górska

Galeria

Nasi klienci

Cennik

Cennik usług

Nasze usługi są na najwyższym poziomie przy zachowaniu atrakcyjnych stawek. Dodatkowo często oferujemy upusty uzależnione od danego zlecenia. Zadzwoń a w czasie rozmowy podamy dokładną cenę!

Szanowni Państwo,
ukryliśmy standardowy cennik ponieważ TRWA WAKACYJNA PROMOCJA CENOWA. Do 31.08.2021 roku wyceniamy na specjalnych warunkach wszystkie nasze usługi. Wystarczy w rozmowie telefonicznej (odbieramy codziennie w godzinach 8:00 – 20:00) podać co konkretnie wymaga czyszczenia a my od razu wyceniamy usługę na specjalnych warunkach.

Zadzwoń i przekonaj się, jak atrakcyjne ceny jesteśmy w stanie zaoferować.

^

Usługa wyceniania indywidualnie

Zadzwoń do nas.

Zobacz naszą ofertę