O nas

Upaprane

Działamy na trójmiejskim rynku od 1998 roku!

O nas

Nasza historia

Świadczymy usługi od 1998 roku. W tym czasie nabraliśmy nieocenionego doświadczenia które jest największą naszą przewagą konkurencyjną. Ciągle inwestujemy w najlepszy dostępny na rynku sprzęt (urządzenia piorące) i wykorzystujemy sprawdzone detergenty czołowych producentów. Ciągle się rozwijamy i podnosimy swoje kompetencje. Dotychczas funkcjonowaliśmy pod marką MJ Serwis ale idąc z duchem czasu postanowiliśmy powołać do życia markę UPAPRANE która będzie szerzej dostępna w social mediach itp.

 

Na przestrzeni lat wykonywaliśmy tysiące usług u klientów instytucjonalnych jak i prywatnych. Spotkaliśmy się z wieloma wariantami zabrudzeń na różnego typu materiałach. Dzięki temu nic już nas nie zaskoczy i umiemy dobrać najlepszą technikę czyszczenia i detergent do danego zabrudzenia. Wybierając Upaprane, mają państwo pewność dobrze wykonanej usługi, bezpieczeństwa oraz atrakcyjnej ceny.

Jak pracujemy

Co nas wyróżnia

Nasza filozofia kreowania cen pozwoliła nam utrzymać się na rynku od 1998 roku i wykonać wiele tysięcy czyszczeń. Nasze usługi wykonujemy najwyższej jakości sprzętem i tylko sprawdzonymi markowymi detergentami. Jakość jest u nas najważniejsza! Jednakże ilość zleceń oraz dobra logistyka pozwala nam zachować niskie ceny, często niższe od mniej profesjonalnej konkurencji. Dlatego jeżeli jeszcze się wahasz, zadzwoń do nas. 

Rzetelnie i fachowo

Bezpiecznie dla środowiska

Zadzwoń do nas

Telefon

509 110 979

Obszar w którym działamy

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański

Zobacz naszą ofertę