O nas

Firma Upaprane
to lider w dziedzinie profesjonalnego czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych i samochodowych na terenie Trójmiasta. Od wielu lat z pasją i zaangażowaniem dbamy o to, aby Państwa dywany, wykładziny i tapicerki odzyskały swój blask i świeżość.

Zaufanie naszych Klientów jest dla nas kluczowe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie było realizowane terminowo, a jakość naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, co potwierdzają liczne pozytywne opinie i rekomendacje.

Onas tlo 1
Onas tlo 2
Wybierając Upaprane, zyskują Państwo pewność, że Wasze dywany, wykładziny i tapicerki są w dobrych rękach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się, jak skutecznie możemy przywrócić im dawny blask.

Upaprane – Twój partner w czystości i świeżości.

Opinie o nas

Na przestrzeni lat, udało nam się zbudować silna pozycje na trójmiejskim rynku – co przekuło się na wiele pozytywnych opinii zaświadczających, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Korzystam z usług Upaprane od wielu lat

Za każdym razem gdy mam do wyczyszczenia dywan lub meble, zlecam to Panu Łukaszowi. Nigdy się nie zawiodłam, czyszczenie wykonane szybko i bezpiecznie dla moich dywanów. Polecam.

Anita Wróbel