Czyszczenie tapicerki meblowej

Zadzwoń 509 110 979

Oferta

Pranie tapicerki meblowej

Tapicerka meblowa jest narażona na szereg różnego pochodzenia zabrudzeń. Drobne zanieczyszczenia z ubrań wcierane są w włókna tapicerki za każdym razem, gdy korzystamy z mebli. Do tego często dochodzą różnego typu zabrudzenia organiczne, resztki pożywienia, napoje i zanieczyszczenia przenoszone przez zwierzęta. To wszystko sprawia, że z czasem meble tapicerowane tracą swoja świeżość i stają się siedliskiem drobnoustrojów i czynników chorobotwórczych. Dlatego bliski kontakt z zabrudzonymi meblami to przyczyna poddenerwowania, dyskomfortu psychicznego i fizycznego.

Upaprane oferuje profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej które prócz doskonałego wyczyszczenia pozwala pozbyć się większości czynników chorobotwórczych i alergennych.

Jestem bardzo zadowolony z usługi chociaż stary samochód to teraz wygląda jak nowy a był bardzo brudny bo jest używany do celów przemysłowych jak najbardziej polecam firmę no i pranie u mnie na miejscu na parkingu duża zaleta dojeżdżają

– Piotr Machajewski

Bardzo dobry kontakt, szybka wycena, dogodny termin realizacji, a przede wszystkim profesjonalnie ( sprawnie, czysto i dokladnie) wykonana usługa prania tapicerek. Wstepnie rozmawialismy, ze plamy z kanapy moga sie nie doprac, ale udalo sie i kanapa stanowczo wyglada jak nowa:)) Polecam !

– Marta Górska

Galeria

Nasi klienci

Cennik

Cennik usług

Nasze usługi są na najwyższym poziomie przy zachowaniu atrakcyjnych stawek. Dodatkowo często oferujemy upusty uzależnione od danego zlecenia. Zadzwoń a w czasie rozmowy podamy dokładną cenę!

Szanowni Państwo,
ukryliśmy standardowy cennik ponieważ TRWA WAKACYJNA PROMOCJA. Do 31.08.2023 roku wyceniamy na specjalnych warunkach wszystkie nasze usługi. Wystarczy w rozmowie telefonicznej (odbieramy codziennie w godzinach 8:00 – 20:00) podać co konkretnie wymaga czyszczenia a my od razu wyceniamy usługę na specjalnych warunkach.

Zadzwoń i przekonaj się, jak atrakcyjne ceny jesteśmy w stanie zaoferować.

^

Czyszczenie fotela - od 30 PLN

^

Czyszczenie sofy - od 60 PLN

^

Czyszczenie pufy - od 15 PLN

^

Czyszczenie kanapy narożnej - od 120 PLN

^

Czyszczenie materaca - od 60 PLN

Zadzwoń do nas.

Telefon

509 110 979

Obszar w którym działamy

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański

Zobacz naszą ofertę