Czyszczenie tapicerki samochodowej

OFERTA

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Kabina samochodu stała się dla wielu z nas pomieszczeniem w którym spędzamy bardzo dużo czasu w ciągu dnia. Dojazd do pracy, rozwożenie dzieci, zakupy – często sama praca. Ludzie zdają sobie sprawę z zagrożeń jakie niesie ze sobą brudna klimatyzacja itp. Ale często zapomina się o miejscach które najczęściej narażone są na nieczystości pozostawionych czynnie i biernie przez kierowcę i pasażerów.

Brudna tapicerka meblowa to nie tylko dyskomfort wizualny. To także siedlisko drobnoustrojów, czynników alergennych i chorobotwórczych. Takie mikroklimat bardzo niekorzystnie wpływa na naszą motorykę, samopoczucie – stajemy się poddenerwowani i rozkojarzeni.

Upaprane oferuje profesjonalne czyszczeni tapicerki samochodowej w technologii ograniczającej użycie wody i przyśpieszającej schnięcie.

Jestem bardzo zadowolony z usługi chociaż stary samochód to teraz wygląda jak nowy a był bardzo brudny bo jest używany do celów przemysłowych jak najbardziej polecam firmę no i pranie u mnie na miejscu na parkingu duża zaleta dojeżdżają

– Piotr Machajewski

Bardzo dobry kontakt, szybka wycena, dogodny termin realizacji, a przede wszystkim profesjonalnie ( sprawnie, czysto i dokladnie) wykonana usługa prania tapicerek. Wstepnie rozmawialismy, ze plamy z kanapy moga sie nie doprac, ale udalo sie i kanapa stanowczo wyglada jak nowa:)) Polecam !

– Marta Górska

Galeria

Nasi klienci