Czyszczenie dywanów i wykładzin

Oferta

Oferujemy pranie dywanów i wykładzin u klienta jak i w naszej profesjonalnej pralni po odbiorze od klienta.

Do prania dywanów i wykładzin wykorzystujemy profesjonalne detergenty oraz najwyższej jakości urządzenia piorąco-czyszczące. Usługa wykonywana jest przy zachowaniu zalecanych procedur od producentów środków czyszczących, co pozwala uzyskać najlepsze efekty przy zachowaniu bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska. Technika czyszczenia jest dobierana pod materiał i rodzaj zabrudzenia. Wszelkie szczegóły udzielamy telefonicznie – odbieramy w godzinach 08:00 – 20:00.

Oferujemy także usługę odebrania dywanu od klienta i oddanie go po wykonanej usłudze prania. Dywan będzie zdezynfekowany termicznie i chemicznie – możliwy jest także odbiór i zwrot w formie bezkontaktowej.

Jestem bardzo zadowolony z usługi chociaż stary samochód to teraz wygląda jak nowy a był bardzo brudny bo jest używany do celów przemysłowych jak najbardziej polecam firmę no i pranie u mnie na miejscu na parkingu duża zaleta dojeżdżają

– Piotr Machajewski

Bardzo dobry kontakt, szybka wycena, dogodny termin realizacji, a przede wszystkim profesjonalnie ( sprawnie, czysto i dokladnie) wykonana usługa prania tapicerek. Wstepnie rozmawialismy, ze plamy z kanapy moga sie nie doprac, ale udalo sie i kanapa stanowczo wyglada jak nowa:)) Polecam !

– Marta Górska

Galeria

Nasi klienci