Pranie, czyszczenie dywanów i wykładzin

Zadzwoń 509 110 979

Oferta

Oferujemy pranie dywanów i wykładzin u klienta jak i w naszej profesjonalnej pralni po odbiorze od klienta.

Do prania dywanów i wykładzin wykorzystujemy profesjonalne detergenty oraz najwyższej jakości urządzenia piorąco-czyszczące. Usługa wykonywana jest przy zachowaniu zalecanych procedur od producentów środków czyszczących, co pozwala uzyskać najlepsze efekty przy zachowaniu bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska. Technika czyszczenia jest dobierana pod materiał i rodzaj zabrudzenia. Wszelkie szczegóły udzielamy telefonicznie – odbieramy w godzinach 08:00 – 20:00.

Oferujemy także usługę odebrania dywanu od klienta i oddanie go po wykonanej usłudze prania. Dywan będzie zdezynfekowany termicznie i chemicznie – możliwy jest także odbiór i zwrot w formie bezkontaktowej.

Jestem bardzo zadowolony z usługi chociaż stary samochód to teraz wygląda jak nowy a był bardzo brudny bo jest używany do celów przemysłowych jak najbardziej polecam firmę no i pranie u mnie na miejscu na parkingu duża zaleta dojeżdżają

– Piotr Machajewski

Bardzo dobry kontakt, szybka wycena, dogodny termin realizacji, a przede wszystkim profesjonalnie ( sprawnie, czysto i dokladnie) wykonana usługa prania tapicerek. Wstepnie rozmawialismy, ze plamy z kanapy moga sie nie doprac, ale udalo sie i kanapa stanowczo wyglada jak nowa:)) Polecam !

– Marta Górska

Galeria

Nasi klienci

Cennik

Cennik usług

Nasze usługi są na najwyższym poziomie przy zachowaniu atrakcyjnych stawek. Dodatkowo często oferujemy upusty uzależnione od danego zlecenia. Zadzwoń a w czasie rozmowy podamy dokładną cenę!

Szanowni Państwo,
ukryliśmy standardowy cennik ponieważ TRWA WAKACYJNA PROMOCJA. Do 31.08.2023 roku wyceniamy na specjalnych warunkach wszystkie nasze usługi. Wystarczy w rozmowie telefonicznej (odbieramy codziennie w godzinach 8:00 – 20:00) podać co konkretnie wymaga czyszczenia a my od razu wyceniamy usługę na specjalnych warunkach.

Zadzwoń i przekonaj się, jak atrakcyjne ceny jesteśmy w stanie zaoferować.

^

Pranie dywanów/wykładzin - od 5 PLN/m2

^

Pranie wykładzin z użyciem szorowarki - od 7 PLN/m2

^

Pranie w naszej pralni (cena z odbiorem i zwrotem do klienta) - od 25 PLN/m2

UWAGI

Dywany lub wykładziny które w swoim składzie mają wiskozę, jedwab lub carabu – czyścimy tylko na odpowiedzialność klienta. Prosimy o powiadomienie naszego pracownika o posiadaniu tego typu dywanu lub wykładziny przed wyceną.

Przetarte obszary wykładzin lub dywanów (np. od kółek krzeseł, fotela itp. ) czyścimy tylko na odpowiedzialność klienta.Prosimy o powiadomienie naszego pracownika o posiadaniu tego typu dywanu lub wykładziny przed wyceną.

 

 

Zadzwoń do nas.

Telefon

509 110 979

Obszar w którym działamy

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański

Zobacz naszą ofertę